کوچینگ کسب و کار

  آیا میدانید؛ سه ویژگی همه کارآفرینان موفق دنیا چیست؟
  آیا میدانید؛ چگونه می توانید باعث افزایش فروش خود و بهبود رضایت مشتریان گردید؟
  آیا میدانید؛ چطور درآمد شخصی خود را با فروش محصولات به طور موثر و کارآمد افزایش دهید؟؟
  آیا میدانید؛ چگونه می توانید کسب و کار خود را توسعه دهید؟
 

پاسخ به تمام این سوالات و حتی و خیلی بیشتر، در صفحه کوچینگ کسب و کار مهدی صنم پور خواهد بود.

به نظر می رسد با توجه به گسترش روز افزون اطلاعات در حوزه های بهبود شغلی، صاحبان کسب و کار باید در مورد کمک هایی که می توانند برای گسترش و توسعه مجموعه خود در دنیای امروز پیدا کنند، بسیار هیجان زده باشند.

چرا اینطور است؟ دلیل آن خیلی روشن و واضح می باشد چراکه مشاوران کسب و کار، حرفه ای و با تجربه که موجب موفقیت های تجاری یک کسب و کار می شوند، در کشورمان مانند جوامع توسعه یافته ظهور کرده و در حال حاضر بیشتر از همیشه قابل دسترس هستند!

مشاهده می شود؛ بیشتر صاحبان کسب و کار به دنبال مشاوره در مورد چگونگی رشد مجموعه خود، می باشند. مطمئنا، شما هم از وجود مقالات آنلاین بی شمار و کتاب های الکترونیکی که در مورد چگونگی ساخت و رشد یک کسب و کار وجود دارند، آگاه هستید اما باید این را بدانید که هر کسب و کاری ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد و نمی توان برای توسعه همه آنها از یک روش عمومی و یکسان استفاده نمود.

 

خوشبختانه، در حال حاضر ما در مجموعه “برندآرما” یک سرویس جدید جهت مشاوره و کوچینگ کسب و کار توسط افراد متخصص و منتور، راه اندازی نموده ایم که صاحبان مشاغل مختلف می توانند از این خدمات و سرویس ها برای راه اندازی، ارتقا، بازسازی و حتی گسترش کسب و کارهای خود استفاده نمایند.

کوچینگ کسب و کار از زبان مهدی صنم پور

کوچینگ یا مربیگری کسب و کار چیست؟

وقتی فردی می خواهد کاری را انجام دهد و یا چیزی را بیاموزد، قطعا استفاده کردن از تجربیات یک مربی نسبت به اینکه خودش تمام آنها را بیاموزد و تجربه کند، از هر لحاظ مقرون به صرفه تر می باشد. به همین ترتیب، اگر یک ورزشکار بخواهد مهارت های خود را بهبود ببخشد، بهترین کاری که می تواند انجام دهد، پیوستن به یک تیمی است که یک مربی عالی دارد.

خوب ما نیز این منطق را باور داریم، چراکه در دنیای امروز این یک واقعیت است که استفاده از مربیان بزرگ، سریع ترین راه برای کسب موفقیت می باشد. این منطق باعث می شود که کسب و کار شما خیلی سریعتر از آنچه فکر میکنید به گردونه رونق بپیوندد.

مربیان کسب و کار معمولا از گروه کارآفرینان متخصص هستند که می دانند چه چیزی برای موفقیت در کسب و کار لازم است، پس شاید یک مدرس آموزشی که تجربه اجرایی در کسب و کار ندارد، نتواند به شما کمک عملی کند.

برای این منظور یک مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب بهتری از چشم انداز خود داشته باشید و روشهایی را که می بایست برای رسیدن به چشم انداز خود به کار ببندید را برایتان تدوین می نماید. اینکار نه تنها سرعت شما را در رسیدن به اهدافتان بیشتر می کند بلکه هزینه های شما را نیز به شدت کاهش می دهد.

اگر مالک یک کسب و کار در طول برنامه های خود دچار ابهامات و یا سوالات سخت و مشکل شود، تنها یک مربی کسب و کار خلاق است که می تواند برای گره گشایی بهتر به او کمک کند.

داشتن یک مربی کسب و کار در اصل شبیه داشتن یک شریک تجاری بسیار با تجربه در تیم شما می باشد و ارزشی را که به صاحبان کسب و کار ارائه می دهد، بسیار مهم می باشد.

اینکه آیا کسب و کار شما در حال مبارزه برای ماندن در بازار است و یا شما نیاز به یک راه حل مناسب برای احیای آن دارید و یا حتی وقتی تصمیم دارید که برند خود را به سطوح بالاتر ارتقاء دهید، استفاده از یک مربی حرفه ای کسب و کار یکی از موثر ترین گزینه های در دسترس شما می باشد.

در مورد اینکه یک مربی کسب و کار چگونه می تواند به شما کمک کند؛ بیشتر بدانید!

مربی کسب و کار چه کار می کند؟

مربیان کسب و کار پس از آنکه به طور دقیق از نوع و روند کار شما مطلع شدند و اهدافی را که برای پیشرفت کار خود طراحی کرده اید را دانستند، برای رسیدن سریعتر و بهتر شما به اهدافتان برنامه ریزی خواهند کرد. این برنامه ریزی شامل تخمین بودجه های اولیه، استخدام نیرو، انتخاب بازار، روشهای ورود به بازار، تدوین استراتژی های بازاریابی و تاکتیک های اجرایی برای رسیدن به اهداف شما می باشد. هنگامی که مجموعه ای از اهداف تدوین می گردند، مربی کسب و کار شما برای محقق شدن این اهداف، با طراحی مجموعه ای از استراتژیها و برنامه های عملیاتی و کم کردن فشارهای درون سیستمی، به شما کمک می کند.

درست همانطور که هر شرکت منحصر به فرد است، دیدگاه هر یک از صاحبان کسب و کار هم منحصر به فرد است و مربی کسب و کار باید بداند که آیا شما مایل هستید که کسب و کارتان را رونق بخشیده و به درآمد قابل ملاحظه ای برای خود برسانید؟   سپس، یک مربی کسب و کار به شما کمک خواهد کرد تا اهدافی سودمند و قابل دستیابی برای تیم خود طراحی کنید. شما برای رسیدن به رشدی کارآمد و سودی بالاتر و همینطور برای دستیابی به سیستمی توسعه یافته، نیازمند تدوین اهدافی منطقی و دست یافتنی می باشید.

در تمام دنیا مربیان کسب و کار به عنوان مجموعه ای از اطلاعات دست اول و روشهای کاربردی جهت دستیابی به اهداف، شناخته می شوند. فرقی ندارد که شما مالک یک کسب و کار کوچک هستید یا بزرگ بلکه مهم آنست که برای جلوگیری از بحران های پیش رو و بالاتر رفتن سرعت دستیابی به اهداف، مدیران کسب و کارهای امروزی، از تخصص و مهارت مربی کسب و کار بهره می برند و از وجود او به عنوان یک چراغ قوه پر نور برای رشد کسب و کار خود استفاده می کنند.

یکی از مهمترین قسمت هایی که یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند، بازگشت مجموعه شما به مسیر درست می باشد. همانطور که می دانیم بسیاری از کسب و کارها پس از مدتی از مسیر اصلی خود خارج می شوند و اینکار در طول راه باعث ایجاد آسیب های جدی می گردد.

یک نکته جالب؛ در حالی که کسب و کار شما به فعالیت خود می پردازد، شما می توانید با استفاده از تخصص یک مربی کسب و کار، درآمدهای خود را چند برابر کنید.

حالا چند آمار جالب درباره استفاده از مربی کسب و کار بدانید:

یک مطالعه گروه هی نشان داد که ۴۰ درصد از شرکت های Fortune 500 از آموزش مربیگری برای آموزش و توسعه مدیران خود استفاده می کنند.

گزارش دیگر توسط انجمن مدیریت کارکنان بوده که نشان داد: مدیرانی که از هر دو شاخصه مربیگری و آموزش بهره برده اند، توانستند به میزان ۸۶٪ در مقایسه با افزایش ۲۲ درصدی بهره وری توسط مدیران اجرایی که فقط از آموزش استفاده کرده اند، بهره مند گردند.

یک مطالعه انجام شده توسط MetrixGlobal LLC بر روی مدیرانی که از خدمات مربیان کسب و کار استفاده نمودند نشان داد که:

۵۳٪ صاحبان و مدیران کسب و کار گزارش دادند که بهره وری آنها را افزایش می دهد

۶۱٪ صاحبان کسب و کار گزارش دادند که رضایت شغلی آنها را افزایش داد

 

۲۳٪ از مدیران گزارش می دهند که مربیگری کسب و کار به آنها کمک می کند هزینه های عملیاتی را کاهش دهند

 

۲۲٪ از شرکت ها گزارش دادند که مربیگری کسب و کار سودآوری آنها را افزایش داد

 

۶۷٪ از صاحبان کسب و کار و مدیران گزارش می دهند که مربیگری کسب و کار مهارت های تیمی آنها را در کسب و کار افزایش داده است

 

این آمارها در سطح جهان، نشان از نقش ویژه و حیاتی یک مربی کسب و کار دارد. پس باید توجه داشته باشیم که استفاده از یک مربی خلاق کسب و کار، یک سرمایه گزاری برنده- برنده می باشد.

معرفی برنامه مربیگری کسب و کار مهدی صنم پور

با درک ارزش هایی که مربیان کسب و کار با کیفیت بالا قادر به ارائه به شرکت هایی در هر اندازه و صاحبان کسب و کار در تمام حوزه های تجاری هستند، مهندس مهدی صنم پور با توجه به تخصص و تجربه کافی می تواند مربیگری کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و خدماتی را که به شما در راه رسیدن به اهدافتان کمک می کند را ارایه نماید.

با توجه به این هدف، ما هیجان زیادی داریم تا برنامه مربیگری کسب و کار جدید مهندس مهدی صنم پور را به شما معرفی کنیم.

به لطف پروردگار در طی دوران حرفه ای، توانسته ایم بیش از  ۵۰۰۰ نفر را در حوزه های مختلفی همچون کارآفرینی و کسب و کار آموزش داده و به راه اندازی و توسعه بیش از ۳۰۰ مجموعه در حوزه های پزشکی، خدماتی، صنعتی، آموزشی در سراسر کشور کمک کرده ایم.  در طی این زمان، من با توجه به بررسی مستقیم بسیاری از کسب و کارها و مذاکرات طولانی با مالکان آنها، توانسته ام یاد بگیرم در شرایط فعلی کشور، چه چیزهایی برای رونق یک کسب و کار اهمیت دارند.

من شخصا به عنوان یک کارآفرین که چندین مجموعه و هلدینگ را در کشور راه اندازی نموده ام، با افتخار می خواهم تمام تجربه های سخت و موفق خود را با صاحبان کسب و کارهای مختلف برای ارتقاء بهتر آنها، به اشتراک بگذارم.

در نهایت، یک برنامه مربیگری کسب و کار که متناسب با نیازهای شماست!

برای بسیاری از مدیران کسب و کار در کشور ما، استفاده از یک مربی کسب و کار یعنی هزینه اضافی، اما به شما قول میدهم که اگر از یک مربی کسب و کار که متخصص- منتور می باشد استفاده کنید، سرعت رشد شما و میزان درآمدتان حتی در شرایط بحران اقتصادی، غیرقابل تصور خواهد بود.

شما می توانید از فرایندهای مربیگری ما به صورت مشاوره های روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی در قالب قراردادهای سالانه بهره مند شوید.

خدمات مربیگری کسب و کار ما شامل:

 

این خدمات عبارتند از:

۸ جلسات مربیگری حضوری ۹۰ دقیقه ای: برای آموزش استراتژی هایی که برای کسب موفقیت در کسب و کار تان نیاز دارید.
۴ جلسات مربیگری حضوری ۶۰دقیقه ای: برای توسعه بیشتر اهداف و طراحی استراتژی های منحصر به فرد خود.
۴ جلسه مربیگری تلفنی ۳۰دقیقه ای: برای گزارش دهی و مانیتورینگ سیستم های شما.
دسترسی ۲۴ساعته در طول هفت روز هفته توسط ایمیل و به طور مستقیم با مهندس مهدی صنم پور
تعامل و ارتباط با صاحبان، همکاران و کارآفرینان در حوزه های کسب و کار خود و یا کسب و کارهای دیگر.
بسته های کسب و کار مربیگری به صورت حضوری
بسته های کسب و کار مربیگری به صورت آموزش از راه دور

اگر میخواهید از این سرویس که شخصا توسط آقای مهندس مهدی صنم پور انجام می گردد، استفاده کنید.

فقط کافیست با ما تماس بگیرید