کارگاه آموزشی کافه موفقیت

کارگاه آموزشی کافه موفقیت

اولین کارگاه آموزشی کافه موفقیت با عنوان نقطه شروع من کجاست؟!  چیست؟؟

دوره ای که ازش، نباید گذشت

آیا تا حالا تونستی با یه تیر چندتا نشون رو بزنی؟؟! تا حالا به این فکر کردی که توی یک کافه آروم بشینی و در حالیکه نوشیدنی مورد علاقت رو می خوری، کلی اطلاعات باحال که می تونه زندگیت رو تغییر بده رو هم کسب کنی؟؟

ما تصمیم گرفتیم کمی فضای آموزشی کارگاه هامون رو متحول کنیم و از حالت کلاس های سرد و کم روح خارج کنیم.

در کافه موفقیت قراره هر مهارتی که برای زندگی شادتر و ثروتمندتر نیاز داریم رو با هم تمرین کنیم.

در ” کافه موفقیت” یاد می گیریم:

از کجا باید شروع کنم؟! برای موفق شدن در زندگی …

از کجا باید شروع کنم؟! برای داشتن درآمد بیشتر …

از کجا باید شروع کنم؟! برای داشتن روابط عاطفی بهتر …

از کجا باید شروع کنم؟! برای اینکه در هر جمعی بدرخشیم …

 

آیا واقعا فکر می کنید افراد موفق دنیا ۲ سر و ۴ گوش هستند؟ و یا جزء نوابغ هستند و از IQ بالایی بهره می برند؟؟

باید بگویم اتفاقا اصلا “نه” ، تقریبا همه افراد موفق دنیا دارای بهره هوشی معمولی و گاهی حتی پایین تر می باشند، آنها مثل بقیه هستند نه ۲ سر دارند و نه ۴ گوش. سوال اینجاست که؛ چطورآنها توانسته اند تبدیل به یک فرد موفق شوند؟؟؟؟              

وقتی می گویم فرد موفق اساسا منظورم تنها موفقیت مالی نیست، بلکه افراد آرزوها و خواسته های متنوعی دارند، مثلا بعضی ها موفقیت را در رشد شخصیتی می دانند و برخی در مهارتهای ارتباطی، برخی به دنبال روابط عاطفی قوی می گردند و برخی به پیرو تحصیلات عالیه، بعضی آرامش طلب می کنند و بعضی دیگر آسایش.

پس در مسیر موفقیت هر کس باید خواسته های خودش را زندگی کند و راههای رسیدن به آنها را بیاموزد، ما در کافه موفقیت با ارایه تکنیک های کاملا کاربردی به شما کمک می کنیم تا اول خواسته های مهم خود را بشناسید و دوم راههای رسیدن به آن را بیاموزید.

کارگاه نقطه شروع من کجاست

پیشنهاد میکنم یکبار و فقط یکبار در دوره “ کارگاه نقطه شروع من کجاست ”  شرکت کنید تا با راهکارهای عملی و مهمی در حوزه روابط اجتماعی و تجاری خود آشنا شوید. “کافه موفقیت” به صورت یک کارگاه آموزشی ۴ ساعته برگزار می گردد. البته ما برای اولین کمی فضای آموزشی را تغییر داده ایم و شما را به یکی از بهترین کافه های تهران دعوت میکنیم تا در کنار آموزش از محیطی جذاب با نوشیدنی هایی هوس انگیز، لذت ببرید.

ثبت نام:

از اونجاییکه دوست داریم محیط نشستن شما عزیزان دلباز باشه، چیدمان صندلی های کافه رو تغییر نمی دیم، پس باید بگم؛ ثبت نام در “کافه موفقیت” به علت کمبود جا خیلی محدوه  و تعداد کمی رو می تونیم میزبانی کنیم. در این کارگاه علاوه بر ارایه بحث های نظری و البته جدید، کلی تمرین و تکنیک های عملی فردی وجود دارد که باید شرکت کنندگان با آنها مواجه شوند.

 

 

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

سرفصل های اصلی این دوره شامل:

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 • چطور نقطه شروع رو پیدا کنم؟
 • برای رسیدن به اهدافم چه کارهایی باید انجام بدم؟
 • راههای ارتباط موثر فوری چیست؟
 • چطور شکست نخورم؟
 • چطور یک گفتگوی بی نظیر را شروع کنیم؟
 • تکنیکهای موثر در زندگی بهتر چیست؟
 • مهارتهای بینظیر در اولین آشنایی
 • چطور در هر جمعی خودی باشم؟
 • چطور کاری کنیم که هرجور آدمی را به خود جذب کنیم؟
 • رازهای چشم هایی که حرف می زنند
 • داستان ماهیگیر موفق
 • الوالو من بینظیرم
 • چطور باهوش تر به نظر بیاییم؟
 • و کلی تکنیک کاربردی دیگه

 

چرا این دوره آموزشی رو باید شرکت کنم؟!

 

یه اصل مهم رو یادآوری میکنم: هرگز به تنهایی به قله ها نخواهی رسید.!!!

برای موفقیت در هر بخشی از زندگی باید نقشه هایی درست داشته باشیم. فرقی ندارد که این بخش زندگی شما مربوط به فضای تجاری، اجتماعی و یا حتی خانوادگیتان باشد، مهم این است که برای دستیابی به موفقیت باید اول بدانید چگونه باید هدفگذاری کنید و سپس بتوانید به هدفهای خود دست یابید. افرادی که به نظر می رسد همه چیز دارند در طول سال ها قلب ها و ذهن های صدها انسان دیگر را تسخیر کرده اند و با کمک آنها بوده که توانسته اند پله های موفقیت را به سرعت طی کنند. هر لبخندی، هر اخمی، هر هیجانی که به زبان می آوری و هر کلمه ای که به اختیار خودت از دهانت بیرون می آید، می تواند دیگران را به سمت تو جذب کند و یا باعث شود آنها از تو فرار کنند.

این انتخاب توست! می خواهی کدام باشی؟؟؟    جاذب یا دافع؟”

بسیاری از مدرسان خوب کشورمان، متاسفانه فقط می گویند: چه کاری باید بکنیم، ولی نمی گویند که چطور باید این کار را انجام دهیم؟!

 • ما برای موفقیت در بخش های مختلف زندگی مان به فرمول جدید نیاز داریم، من برای شما فرمول هایی کاربردی و شگفت انگیزی دارم که برای اولین بار در “کافه موفقیت” با شما به اشتراک خواهم گذاشت. وقتی مهارت کافی را در بکار گیری آنها پیدا کنید، هرکسی از آشنا تا دوست و همکاران با خوشحالی فراوان درهای قلب، خانه، شرکت و حتی کیفشان را به رویت باز میکنند تا هرچیزی که میخواهی به تو بدهند و دیگر هیچ دری به روی تو بسته نخواهد ماند. فقط کافیست یکبار امتحان کنید

 

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

موضوع موفقیت، بسیار گسترده است چراکه تعریف موفقیت برای هر فردی متفاوت است. پس لازم نیست بگوییم که چه کسانی به این مهارت‌ نیاز دارند! افراد موفقی همچون برایان تریسی اعتقاد دارند که ۷۰درصد عامل پیروزی هر فردی در فضای تجاری و اجتماعی تسلط بر مهارتهای ارتباط موثر می باشد. ثروتمندان خودساخته دنیا و انسان‌های موفق به مهارتهای ارتباط موثر به طور عجیبی، تسلط دارند و خودشان می گویند، آموختن این مهارتها به شدت در پیشرفت و موفقیت شان در دنیای تجارت، نقش کلیدی داشته است. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما در کدامیک از بخشهای شغلی، فردی و یا اجتماعی زندگیتان باشید، بدون شک به مهارت‌های ارتباط موثر در زندگی فردی و شغلی نیاز دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *