پادکست های تغییر سبک زندگی

به صفحه پادکست های ” تغییر سبک زندگی” خوش آمدید. بسیار خوشحالم که شما در این صفحه هستید چراکه معنی حضورتان، اینست که برای تغییری در روحیه، احساس و یا کار خود به دنبال یک راه حل مناسب می باشید.

فایل های صوتی که برای شما تولید می گردند با عنوان “۱+۳ اصل مهم” می باشد. در واقع در هر پادکست شما با ۴ تکنیک ساده اما موثر آشنا خواهید شد. همیشه چه در سمینارها و کارگاههای آموزشی و چه در تولید پادکست ها، تمام سعی من بر این بوده که، از گفتن حرفهای غیرعملی فاصله گرفته و تکنیک هایی کاملا کاربردی و قابل انجام برای همه افراد جامعه، ارائه کنم.

مدت زمان هر پادکست که با موسیقی های متنوع غربی و شرقی تدوین شده، بین ۷ تا ۱۰ دقیقه می باشد که شما فرصت کافی برای گوش دادن به آنها را داشته باشید. در اصل شما فقط می بایست در روز، چند دقیقه از وقت ارزشمند خود را برای ایجاد یک تغییر مهم در زندگیتان اختصاص دهید.

شما می توانید این فایل های صوتی را که در حال حاضر کاملا رایگان در دسترس می باشد را دانلود کرده و در اتومبیل و یا از طریق تلفن همراه خود، در مسیر پیاده روی، اتوبوس و متروهای شلوغ و به طور کلی همیشه و در هر کجا که باشید از آنها استفاده کنید.

کسانی که به این پادکست ها گوش داده اند می گویند:
برای من؛ ترافیک، ظرف‌شستن، پیاده‌روی، شلوغی اتوبوس، همه اینها تبدیل شده به فرصتی برای یادگرفتن

به شما قول می دهم این فایل های صوتی، انگیزه هایتان را برای بهبود سبک زندگی شخصی و کاری، به طور شگفت آوری افزایش خواهد داد.