شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت برندآرما :

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت مهدی صنم پور و استفاده از خدمات آن در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این وبسایت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.
قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های وبسایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، در آینده تغییراتی در رویه و خدمات ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمرشما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت برندآرما اقدام نماید .

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما به صورت اینترنتی از خدمات وبسایت برندآرما استفاده می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که ما به صورت الکترونیکی و از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه به درخواست شما پاسخ دهیم. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات امکان دارد وبسایت برندآرما برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند .می توانند عضویت دریافت خبرنامه وبسایت برندآرما را در پروفایل خود لغو کنند.
سیاست های رعایت حریم شخصی :
وبسایت برندآرما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. این وبسایت متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. تمامی مطالب موجود در وبسایت برندآرما به صورت اختصاصی تهیه شده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت برندآرما محفوظ می‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.
این وبسایت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان استفاده از خدمات را می دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ بعدازظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات تماس با شماره ۲۶۴۲۳۱۹۵(۰۲۱) می‌باشد.
کلیه سفارش های ثبت شده در سایت وبسایت برندآرما به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، درصف پردازش قرار می گیرند. این وبسایت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید.