سمینار بزرگ تکنولوژی قدرت درون

تکنولوژی قدرت درون چیست؟

همیشه یک سوال مهم که در طول زندگی، ذهنم را به خود مشغول میکرد این بود که؛ چرا فقط تعداد محدودی از افراد می توانند موفق باشند؟ آیا طالع و سرنوشت این افراد از قبل، بر پایه موفقیت نوشته شده است؟ آیا این یک غریزه خدادادی ست؟
بسیاری از فرمولهای موفقیت که تا به امروز در کشور ما ارایه شده،

بر پایه کلمات و آموزش‌های هیجانی و انگیزشی بوده است. این آموزشها نه تنها افراد را در مسیر موفقیت واقعی قرار نداده بلکه روحیه جنگند‌گی و استقامت را به مرور زمان در آن‌ها از بین می برد.

چرا که در اصول کاربردی و علمی دستیابی به موفقیت، اینکه فقط در یک سمینار با هیجان به تو گفته می‌شود: به نوک قله نگاه کن و به این فکر کن که در نهایت به کجا باید برسید؟ و به همین سبک سخنران با صدای بلند می‌گوید؛

نترس و فقط برو جلو برو جلو، متاسفانه؛ این هیجان و شور و اشتیاق فقط چند روز مخاطب را در اوج احساس و هیجانِ موفقیت قرار میدهد و بعد از آن، ادامه زندگی عادی و عدم شناخت صحیح روشهای موفقیت، فرد را دچار سرخوردگی و ناتوانی می‌کند.

در “سمینار تکنولوژی قدرت درون”؛ که بر اساس قواعد کاملا علمی_کاربردی و بر اساس قوانین اثبات شده مغزی، به شما گفته می شود برای دستیابی به موفقیت هیچ رازی وجود ندارد و تنها کاری که باید انجام دهید اینست که فرمول های موفقیت را بشناسید. فقط همین …!

در این سمینار به این سوال بسیار کلیدی مخاطبان پاسخ داده میشود که چرا فرمولهای موفقیت برای من کار نمی‌کنند؟

در سمینار “تکنولوژی قدرت درون” که برای اولین بار در ایران توسط “مهندس مهدی صنم پور“، برگزار می‌گردد شرکت کنندگان با موضوعات زیر آشنا می‌گردند:

۱- فرمول موفقیت ثروتمندان خود ساخته ی جهان کدام است؟
۲- روش علمی و سریع خروج از تفکر منفی به تفکر مثبت چیست؟
۳- اصلا چرا باید در مسیر موفقیت، از افکار منفی دور شویم؟
۴- چطور خیلی سریع در دسته نخبگان موفق قرار بگیریم؟
۵- شکل واقعی مسیر موفقیت چگونه است؟
۶- رنگ هدف‌های شما چه رنگی ایست؟
۷- چرا خواستن توانستن نیست؟
۸- انسانهای موفق چطور می اندیشند؟

 

فرمول‌های کاربردی موفقیت

بر اساس تئوریهای آموزشی گذشته، همین قدر که چشمانت را ببندی و چیزی را ببینی و تصور کنی، محقق خواهد شد. ما در سمینار “تکنولوژی قدرت درون” برای نخستین بار، به بررسی فرمولهای کاربردی موفقیت می‌پردازیم. واضح دقیق و شفاف به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید به خواسته‌های خود برسید.
شرکت کنندگان در این سمینار می‌آموزند که نسبت به خواسته‌های خود و نه آرزوهایشان واقع بین بوده و متعهدانه برای کسب هدف‌هایشان تلاش کنند.
وقتی می‌گوییم نقش ” تکنولوژی قدرت درون” در موفقیت کاربردی ناخودآگاه پای علومی مانند: فیزیک کوآنتوم و نوروسایکولوژی به میان می‌آید.
یکی از بهترین و مهمترین بخش‌های جذاب سمینار “تکنولوژی قدرت درون” پاسخ به یک سوال بی‌جواب مهم دیگر است که؛ چرا باید از افکار منفی دور باشیم؟ وقتی در سمینار از شرکت کننده‌گان این سوال پرسیده می‌‌شود آنها جوابهایی را می‌دهند که بر اساس آموزش‌های مدرسان این حوزه در ذهن‌شان حک شده.

مثلا می‌گویند: اگر منفی فکر کنیم در مسیر دستیابی به موفقیت سدی برای خود خواهیم ساخت و یا تفکر منفی یعنی شکست در حالی که من به اصرار زیاد از ‌آنها میخواهم که فقط یک دلیل علمی برای اینکه انسان در مسیر کسب موفقیت نباید افکار منفی را در ذهن خود بپرورانند به شرکت کنندگان بگویند،

اما هیچ دلیل علمی از سوی آن‌ها گفته نمی‌شود. در سمینار ” تکنولوژی قدرت درون” ما با دلایل کاملا علمی و بر اساس علوم روز دنیا به این سوال و سوالاتی نظیر آن پاسخ قطعی و منطقی خواهیم داد.
ما در این سمینار می‌گوییم که چرا باید خوب بودن و مثبت اندیشی را به طور واقعی در زندگی خود جایگزین تفکرات منفی نمایید. چرا که این لطف کردن به دیگران نیست بلکه مهمترین و بزرگ ترین قدم برای دستیابی به موفقیت‌های فردی و اجتماعی و تجاری خودمان خواهد بود.

نتیجه گیری

در نهایت در” سمینار تکنولوژی قدرت درون” که در اصل به صورت کارگاهی و کاملا کاربردی و آموزشی در غالب تمرین ‌های آموزشی گروهی انجام می‌گردد. شرکت کننده‌گان با اصول واقعی و کاربردی موفقیت‌های مالی آشنا می‌گردند.
اصولی که اگر هر کس در زندگی تجاری خود بداند و به آنها عمل کند بدون شک یکی از موفقیت‌ترین‌ افراد جامعه خود خواهد بود.
ما یادگیری روشهای کاربردی موفقیت را به همه توصیه می کنیم و همانطور که می دانید، ” من با خود عهد کرده ام که چهل سال دوم زندگی ام را صرف آموزش مهارتهای موفقیت و انتقال تجربه ۲۰ سال فعالیت خود موفق خود، به افراد جامعه خود، کنم”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *