سمینار آموزشی آداب معاشرت تجاری

دوره آموزشی همیشه برنده با، آداب معاشرت یک قهرمان  چیست؟؟

دوره ای که ازش، نباید گذشت

یکی از بهترین اتفاقاتی که در زندگی حرفه ای خود، در حال تجربه کردن آن هستم، استقبال بینظیر مدیران و اساتید در سطح کشور از سمینار آداب معاشرت تجاری و اجتماعی ست. این یعنی آنکه افراد فرهیخته در جامعه ما، به درک درست تری از رعایت نکات کلیدی برای حرفه ای تر جلوه کردن، رسیده اند، چراکه من همیشه اعتقاد داشته ام ” تفاوت افراد حرفه ای با افراد معمولی، فقط در رعایت نکات ظریف است” . آداب معاشرت تجاری نیز یکی از این سرفصل های مهم و البته بسیار حساس می باشد.

 

وقتی می گوییم “آداب معاشرت” معمولا دو اشتباه بزرگ در تفسیر آن، از دیدگاه مخاطب رخ میدهد: اول؛ آداب معاشرت را به اشتباه ادب داشتن و مودب بودن ترجمه می کنند در حالیکه آداب معاشرت یعنی تسلط بر راه و رسم های مناسب برای برخورد با دیگران، می باشد. اشتباه دوم آنست که آداب معاشرت را عمدتا افراد در جامعه، به معنای پوشش مناسب و نحوه لباس پوشیدن می دانند که این تفسیر نیز خیلی درست نمی باشد چرا که رعایت استانداردهای پوششی تنها بخش کوچکی از آداب معاشرت می باشد، در کنار آن آداب رفتاری، آداب کلامی و زبان بدن و… نیز معنا پیدا میکند.

 

 

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

سرفصل های اصلی این دوره شامل:

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 • چرا بعضی آدمها همیشه می درخشند؟
 • نقش کلیدی آداب معاشرت در ایجاد موفقیت
 • ثروتمندان و مدیران موفق در دنیای تجاری چگونه ظاهر می شوند؟
 • زبان بدن ویژه معاشرت های تجاری
 • همه چیز از اولین برخورد شکل می گیرد، موفقیت یا شکست؛ انتخاب با توست
 • تاثیرگذاری پایدار چیست؟
 • تکنیک های مهم در احوالپرسی
 • استانداردهای جهانی پوشش چه می گویند؟
 • نقش کلیدی مغز، در آداب معاشرت چیست؟
 • ژست برنده ها چگوه ست؟
 • نابودگرهایی که هر مذاکره را ویران میکنند، بشناسیم
 • و … کلی تکنیک کاربردی دیگه

 

چرا این دوره آموزشی رو باید شرکت کنم؟!

 

یه اصل مهم رو یادآوری میکنم: آداب معاشرت تجاری؛ یعنی فوق ستاره ی حرفه ای.!!!

شرکت کنندگان در اکثر سمینارهای من، می پرسند: چرا با اینکه ما درباره مهارت های متعددی مثل مذاکره، فن بیان ارتباطات و … اطلاعات خوبی داریم اما باز نمی توانیم موفقیت های درخشانی کسب کنیم؟؟ از نظر من جواب واضحه، شما باید وقتی از مهارتهای فردی و ارتباطی استفاده ی کنید در نظر مخاطب خود یک فرد حره ای بیایید، این دیدگاه طرف مقابل به شما، یعنی جلب اعتماد او و حرکت شما در مسیر موفقیت. افرادی که به تکنیک های آداب معاشرت تجاری و اجتماعی مسلط می گردند، بدون شک همیشه به اندازه یک سر و گردن از دیگران بالاتر خواهند بود، اینها افرادی هستند که در همه جا می درخشند حتی اگر در گوشه ای، آرام نشسته باشند.

 

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

بجای اینکه به این سوال، ما جواب بدیم که این دوره مناسب چه کسانی هست؟؟ لطفا شما فکر کنید و بفرمایید این دوره به درد چه کسانی نمی خوره؟؟؟ راستش ما که هرچی فکر کردیم دیدم هر فردی و در غالب هر شغلی، اگر به دنبال تغییرات چشمگیر در زندگی تجاری و اجتماعی خودش هست باید به تکنیک ها و روشهای صحیح آداب معاشرت تجاری و اجتماعی مسلط باشه. شما با هر عنوانی در جامعه باشید، تنها زمانیکه به آداب معاشرت مسلح هستید؛ برنده خواهید بود. برای همین به همه افراد جامعه از مدیران تا کارمندان، از اساتید تا دانشجویان، از مشاغل آزاد تا تجار و همه و همه توصیه میکنم برای ایجاد یک تمایز درجه یک در سطح جهانی؛ بر تکنیکهای معاشرت تجاری و اجتماعی مسلط باشند. قول میدم که زندگی برای شما لذتبخش تر بشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *