زندگی‌نامه دکتر احمد حلت

احمد حلت در ۱۷بهمن ۱۳۴۱ در یکی از مناطق مرکزی تهران چشم به جهان گشود. پس از اخذ دیپلم ریاضی فیزیک و بعد از موفقیت در آزمون‌های دانشگاه تربیت معلم، کامپیوتر و روانشناسی بالینی، رشته روان‌شناسی بالینی را انتخاب كرده و وارد دانشگاه شد. آموزش مهارتهای ارتباطی: حلت به دلیل علاقه‌ای که به کار مطبوعات داشت، دانشكده علوم اجتماعی علامه طباطبایی را انتخاب و پس از موفقیت در آزمون ورودی آن در رشته علوم ارتباطات با گرایش روزنامه‌نگاری با درجه عالی فارغ‌التحصیل شد.

هدف گذاری و موفقیت

او سپس به آلمان و سوئیس سفر کرد و در آنجا دوره‌هاي روان‌شناسی بالینی و موفقیت را گذراند. حلت از محضر اساتیدی چون «zig zigler » در دوره‌های فراروانشناسی بهره برد. او همچنین در رشته روان‌شناسی تربیتی موفق به اخذ درجه کارشناسی با معدل A ( الف ) شد.  

 

او همچنین طی فرصت مطالعاتی، موفق به گذراندن دوره دکتری روانشناسی تربیتی از دانشگاه پداکوژی گردید. حلت همواره در پی مطالعه و تحقیق در علوم روانشناسی بوده و تاکنون ۱۱ مقاله علمی در مجلات معتبر خارج از کشور (ISI) به نام خود ثبت كرده است. هم اکنون دکتر احمد حلت، عضو هیئت علمی آکادمی علوم و استاد پروازی دانشگاه دوشنبه تاجیکستان است . حلت، همچنین سمینارهای متعددی را برای فارسی‌زبانان در کشورهای آلمان، سوئیس، فرانسه، اسپانیا، امارات متحده عربی و تاجیکستان ارائه كرده است.

کار آفرینی کسب و کار:

رهبری و مدیریت: در حال حاضر احمد حلت بنیانگذار مدیر مسئول دوهفته‌نامه موفقیت و رئیس سخنرانان حرفه ای ایران است. حلت به‌عنوان کارآفرین نمونه کشور از سوی دانشگاه علم و صنعت انتخاب و کتاب زندگی ایشان به پرفروش‌ترین کتاب کارآفرینان نمونه کشور تبدیل شده است. سرلوحه کار ایشان در ترویج و اشاعه فرهنگ مثبت‌نگری در جامعه، آیه «الا بذکر الله تطمئن القلوب» است. تکنولوژی قدرت درون: او معتقد است با تکیه بر یاد خدا، به آرامش عمیقی که هدف اصلی در زندگی پس از رسیدن به موفقیت نهایی است، دست خواهیم یافت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *