چطور در کوتاه ترین زمان ممکن، هر چیزی را بدست بیاورید؟

تقریبا تمام افراد روی کره زمین می خواهند ” پولدار” شوند و یا شغل خوب و پر درآمدی داشته باشند و یا طالب داشتن یک زندگی آرام و بی دغدغه هستند؟! اما چرا این خواسته ها برای بسیاری از افراد فقط یک ” رویای دست نیافتنی” است؟؟؟

دلیل آن کاملا مشخص است. اکثر انسانها با اینکه به دنبال بهبود شرایط زندگی خود هستند اما دقیقا و عمیقا نمیدانند چه می خواهند، چراکه هیچ هدف روشنی برای خود تعریف نکرده اند.

روش موفقیت در هر کاری

تمرکز روی هدف. به شما قول میدهم که اگر روی هر چیزی تمرکز کنید در همان زمینه رشد خواهید کرد. وقتی شما روی یک هدف متمرکز می شوید در اصل تمام توجه شما به سوی آن جذب خواهد شد، هر روز به نحوه انجام آن فکر می کنید و قلبتان نیز در راستای آن هدف خواهد تپید. تمرکز روی یک هدف کمک میکند تا سرعت شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان بیشتر شود.

قانون تجربه تولید

این قانون نیز بر روشهای استفاده از تمرکز در رسیدن به موفقیت تاکید دارد. این قانون می گوید: هرچه بیشتر بر ارزشمندترین فعالیتها و خواسته های خود تمرکز کنید، شما در انجام دادن آنها ماهرتر می گردید به طوریکه کم کم با صرف زمان کمتر می توانید کار بیشتر و بهتری انجام دهید.

از ذهنتان کمک بگیرید. با ارزش ترین سرمایه شما ذهنتان است. قابلیت فکر کردن و اتخاذ تصمیم و سپس عمل کردن به آن تعیین کننده تمام سرنوشت شما خواهد بود. پیشنهاد می کنم قدر ذهن خود را بدانید چراکه نیرومندترین قدرتی ست که درون هر کسی وجود دارد و می تواند او را به قله های موفقیت برساند.

از ذهنتان کمک بگیرید. با ارزش ترین سرمایه شما ذهنتان است. قابلیت فکر کردن و اتخاذ تصمیم و سپس عمل کردن به آن تعیین کننده تمام سرنوشت شما خواهد بود. پیشنهاد می کنم قدر ذهن خود را بدانید چراکه نیرومندترین قدرتی ست که درون هر کسی وجود دارد و می تواند او را به قله های موفقیت برساند.

جادوی هدفگذاری از زبان مهندس صنم پور

قدرت خارق العاده ذهن خلاق

تمام متخصصان موفقیت در جهان در یک دیدگاه مشترک هستند که: آنچه را که در آینده می خواهید برایتان محقق شود، ابتدا باید در ذهن خود پرورش دهید. به زبان دیگر: زندگی بیرونی شما نتیجه صد در صد افکار و تصورات شما از خودتان می باشد. پس توصیه می کنم پیش از تعیین و انتخاب اهدافتان، به روشهای توانمند سازی ذهنی مسلط شوید تا بتوانید در کمترین زمان به بیشترین بازدهی برسید. در زیر به چند تمرین ذهنی که باعث پرورش آن می گردد اشاره می کنیم

پاکسازی ذهن. از آنجاییکه بیش از ۹۰ درصد افکار انسان بر پایه تفکرات منفی می باشد در اولین و مهمترین قدم در جهت موفقیت می بایست بیاموزیم که چطور ذهن خود را از این نوع افکار پاکسازی کنیم. چراکه اگر در ذهن هر فردی افکار منفی مسلط باشند بدون شک به شما قول میدهم موفقیتی نیز برای او حاصل نخواهد شد.

فعال کردن قدرت درون. همه انسانها درون خود نیروی خارق العاده ای دارند که آنها را قادر می سازد کارهای بزرگی انجام دهند. شما برای رسیدن به موفقیت های بزرگ، تنها یک راه دارید و آنهم فعال کردن قدرت درونی تان است.

به هدفهایتان فکر کنید. یکی از مهمترین ویژگی های افراد موفق در جهان اینست که آنها به شدت هدفگرا هستند. افراد موفق بیشتر اوقات در مورد هدف هایشان و اینکه چگونه به آنها برسند، فکر می کنند، بر عکس افراد ناموفق بیشتر اوقات به مشکلاتشان فکر می کنند و وقتشان را صرف گله و شکایت کرده و هر روز بهانه تراشی می کنند.

جادوی هدفگذاری

آیا شما به دنبال رسیدن به هدفی هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟؟ آیا هدفهایی دارید ولی هیچگاه به آنها نزدیک نشده اید؟؟ برای اینکه بتوانید به هر هدفی دست پیدا کنید باید به اصول و فرمول های هدفگذاری مسلط باشید. وقتی بدانید که فرمول های استفاده شده توسط افراد موفق دنیا چه بوده، شک ندارم رسیدن به میزان مشخصی از موفقیت باز هم عطش شما را رفع نخواهد کرد. در فرمول هدفیابی شما به طور کلی هفت گام را باید بدانید و رعایت کنید:

گام اول: به طور واضح مشخص کنید در هر بخش زندگی چه اهدافی دارید؟
گام دوم:تمام اهداف خود را بنویسید به طوریکه قابل اندازه گیری باشد.
گام سوم: برای رسیدن به هر هدفی زمان تعیین کنید به طوریکه شروع و پایان آن مشخص باشد.
گام چهارم: لیستی از اقداماتی که لازم است انجام دهید تا به هدف برسید را بنویسید.
گام پنجم:لیست خود را بر اساس زمان انجام و اهمیت اولویت بندی کنید.
گام ششم: برای دستیابی به اهدافتان به سرعت و از همین امروز کار را شروع کنید
گام هفتم: هر دو ماه یکبار میزان دستیابی به اهداف خود را پایش و ارزیابی کنید.

ابزارهای هدفگذاری و موفقیت

درست است که برای رسیدن به موفقیت باید هدفگذاری کنیم ولی برای رسیدن به هر هدفی نیازمند ابزارهایی هستیم. همانطور که یک کوهنورد برای بالا رفتن از یک کوه مرتفع به ابزارها و وسایل خاصی نیاز دارد شما هم برای طی کردن مسیر موفقیت و دستیابی به اهدافتان ابزارهایی باید داشته باشید.

یادگیری مستمر داشته باشید. یادتان باشد که زندگی شما وقتی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید. افراد موفق دنیا به رشد فکری خود و آینده شان بسیار متعهد می باشند. آنها در مسیر اهدافشان، مشتاق آموختن ایده ها، تکنیکها، روشها و راهبردهای جدید هستند. این جمله ارزشمند را بخاطر بسپارید: ” اگر در حال بهتر شدن نیستید، پس در حال بدتر شدن هستید.”    
یک ایده خوب پیدا کنید. وقتی می گویم یک ایده خوب، فکر نکنید باید آن ایده بزرگ باشد. مهم نیست که ایده شما بزرگ باشد و یا کوچک، بلکه مهم آنست که برای عملی کردن آن ایده، اقدام کنید. من همیشه می گویم که؛ یک ایده ی بدی که عملی شده از صدها ایده ی خوبی که در ذهن شما مانده، بهتر است.  
عالی باشید. برای رسیدن به موفقیت پیشنهاد میکنم عادت های عالی بودن را در خود پرورش دهید. عادتهایی مثل: وقت شناسی، مدیریت زمان، نظم، آداب معاشرت اینها عاداتی هستند که به شما کمک می کنند تا سریعتر پیشرفت کنید. از همین حالا تمرین کنید در بخشهای مختلف زندگیتان عادتهای عالی بودن را پرورش دهید.

انواع هدف چیست؟

شما برای اینکه بتوانید به هدفهای خود برسید باید آنها را درست دسته بندی کنید. در این صورت می توانید به تمام بخشهای زندگی خود هدفی اختصاص دهید. وقتی می گویم هدف، اصلا منظورمان هدفهای مادی نیست . متاسفانه افراد جامعه ما به اشتباه تصور می کنند هدفها فقط باید مادی باشند و این باعث می گردد بعد از گذشت چند سال آنها پول داشته باشند ولی از زندگی خود لذتی نمی برند.

به طور کلی دو دسته هدف به شما معرفی می کنیم:

  اهداف کمی: اهداف کمی مربوط به آن دسته از هدفها می باشد که قابل لمس هستند مانند: خانه، اتومبیل، شغل مناسب، پول، ویلای شمال و چیزهایی از این دسته. عمده هدفگذاری های افراد به اشتباه در این بخش خلاصه می شود در حالیکه دسته دوم اهداف اغلب فراموش می گردند.  
اهداف کیفی: اهداف کیفی در واقع مربوط به بخش های درونی افراد می باشد که من می گویم بدون شک برای لذت بردن از اهداف کمی، باید به اهداف کیفی توجه بیشتری گردد. اهداف کیفی در اصل غیرقابل لمس می باشند و اهدافی نظیر؛ کیفیت زندگی، صرف وقت با خانواده و دوستان، گذراندن تعطیلات، تناسب اندام، قدم زدن، پرداختن به معنویات و چیزهایی از این دسته.

برای پیش ثبت نام در این دوره و بهرمندی از بیش از یک میلیون تومان تخفیف همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید