ارتباط موثر به سبک یک قهرمان

دوره آموزشی همیشه موفق با، ارتباط موثر به سبک یک قهرمان  چیست؟؟

دوره ای که ازش، نباید گذشت

آیا می دونید ؟! چرا گفته میشه بعضی افراد، دست به هرچیزی که می زنند طلا می شه؟

همیشه آدمهایی را میبینیم که به خاطر موفق بودنشان، آنها را تحسین میکنیم. مهمترین ویژگی آنها این است که در جلسات کاری یا اجتماعی با اعتماد به نفس بالایی صحبت می کنند و یا به راحتی در مهمانی ها گپ می زنند. آنها کسانی هستند که بهترین شغل ها، مهربان ترین همسران، وفادارترین دوستان، پر پولترین حسابهای بانکی و یا امکانات درجه یک برای زندگی دارند.

 

گاهی به نظر دیگران چنین می رسد که بعضی از افراد که همه مردم آنها را دوست دارند، مهره مار دارند و در اصطلاح دست به هرچه میزنند طلا می شود.

حالا یک سوال کلیدی؛ آیا آنها از من و تو باهوش ترند؟ یا باسوادتر؟ حتی خوشگل تر هم نیستند!! پس داستان چیه؟؟

چرا اونها میتونن بهتر و بیشتر از بقیه بدرخشند؟؟؟

پیشنهاد میکنم در دوره “ ارتباط موثر به سبک یک قهرمان ” ثبت نام کنید تا با راهکارهای عملی و ظریف در حوزه ارتباط موثر آشنا شوید. این دوره به صورت یک کارگاه آموزشی ۱ روزه برگزار می گردد و در این دوره تعداد محدودی ثبت نام خواهند شد، چراکه در این کارگاه علاوه بر ارایه بحث های نظری و البته جدید، کلی تمرین و تکنیک های عملی فردی وجود دارد که باید شرکت کنندگان با آنها مواجه شوند.

 

 

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

سرفصل های اصلی این دوره شامل:

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 • مدل های ارتباطی چطور شکل می گیرند؟
 • چرا برخی از افراد حرف ما رو درک نمیکنند؟
 • راههای ارتباط موثر فوری چیست؟
 • چرا ایجاد ارتباط مفید مثل الماس است؟
 • چطور کاری کنیم که هرجور آدمی را به خود جذب کنیم؟
 • رازهای چشم هایی که حرف می زنند
 • داستان ماهیگیر موفق
 • چطور یک گفتگوی بی نظیر را شروع کنیم؟
 • یاد بگیریم که چطور معتبرتر باشیم؟
 • الوالو من بینظیرم
 • مهارتهای بینظیر در اولین آشنایی
 • چطور باهوش تر به نظر بیاییم؟
 • و … کلی تکنیک کاربردی دیگه

چرا این دوره آموزشی رو باید شرکت کنم؟!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه اصل مهم رو یادآوری میکنم: هرگز به تنهایی به قله ها نخواهی رسید.!!!

برای موفقیت در هرکاری می بایست نقاط قوت مهم در خود ایجاد کنید، یکی از مهمترین آنها تسلط بر تکنیک های ارتباط موثر می باشد البته خیلی مراقب باشید، چرا که نقاط ضعف شما در این حوزه مهمترین مانع موفقیت بیشتر و سریع تر شما خواهد بود.

افرادی که به نظر می رسد همه چیز دارند در طول سال ها قلب ها و ذهن های صدها انسان دیگر را تسخیر کرده اند و با کمک آنها بوده که توانسته اند پله های موفقیت را به سرعت طی کنند. هر لبخندی، هر اخمی، هر هیجانی که به زبان می آوری و هر کلمه ای که به اختیار خودت از دهانت بیرون می آید، می تواند دیگران را به سمت تو جذب کند و یا باعث شود آنها از تو فرار کنند. این انتخاب توست! میخواهی کدام باشی؟؟؟

بسیاری از مدرسان خوب کشورمان، متاسفانه فقط می گویند: چه کاری باید بکنیم، ولی نمی گویند که چطور باید این کار را انجام دهیم؟!

 • ما برای موفقیت در ارتباط خود به فرمول جدید نیاز داریم، من برای شما فرمول هایی حیرت آور دارم و البته کاملا کاربردی. وقتی مهارت کافی را در بکار گیری آنها پیدا کنید، هرکسی از آشنا تا دوست و همکاران با خوشحالی فراوان درهای قلب، خانه، شرکت و حتی کیفشان را به رویت باز میکنند تا هرچیزی که میخواهی به تو بدهند و دیگر هیچ دری به روی تو بسته نخواهد ماند.

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

موضوع ارتباط موثر، آنقدر گسترده است که واقعاً لازم نیست بگوییم که چه کسانی به این مهارت‌ نیاز دارند! افراد موفقی همچون برایان تریسی اعتقاد دارند که ۷۰درصد عامل پیروزی هر فردی در فضای تجاری و اجتماعی تسلط بر ارتباط موثر میباشد. ثروتمندان خودساخته دنیا و انسان‌های موفق به مهارتهای ارتباط موثر به طور عجیبی، تسلط دارند و خودشان می گویند، آموختن این مهارتها به شدت در پیشرفت و موفقیت شان در دنیای تجارت، نقش کلیدی داشته است. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما در کدامیک از بخشهای شغلی، فردی و یا اجتماعی زندگیتان باشید، بدون شک به مهارت‌های ارتباط موثر در زندگی فردی و شغلی نیاز دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *